Showbiz

Shkurte Gashi e Ermal Fejzullahu po vijnë me bashkëpunim

Bashkëpunimet tashmë janë ndër trendet e fundit të cilat pëlqehen nga publiku.
Një bashkëpunim po vjen edhe mes dy artistëve të njohur kosovar, shkruan lajmi.net.

Shkurte Gashi dhe Ermal Fejzullahu po vijnë në bashkëpunim.

Dyshja kanë përgatitur një këngë bashkë e cila do të lansohet së shpejti.

Xhirimet e videoklipit veç kanë nisur dhe kjo u bë e ditur nga vetë artistët.

Related Posts