Shëndet & StyleSport

Ronaldo prezanton veturën e re luksoze

Cristiano Ronaldo ka shtuar edhe një veturë të re luksoze “Ferrari” në koleksionin e tij të makinave.

Ylli portugez ndau me ndjekësit një video të “Ferrari Purosangue” më të re që ka blerë.

Ronaldo pozoi me krenari pranë “bishës” së tij të re në katër rrota, ndërsa kishte veshur një palë tuta të markës “Gucci”, të cilat kushtojnë rreth 2000 euro.

Përndryshe, vetura e tipit “Ferrari Purosangue” kushton rreth 467 mijë euro dhe vlera e të gjitha makinave që Ronaldo ka në koleksionin e tij është rreth 20 milionë euro.

Related Posts