Shëndet & Style

A do të jetë opinionist në Big Brother Vip Kosova? Luiz Ejlli përgjigjet

Fituesi i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli, vazhdon të jetë një ndër personazhet më të komentuar dhe më të kërkuar në treg.

Këngëtari shkodran ka dhënë së fundmi një konferencë për mediat, ku u pyet edhe rreth Big Brother VIP Kosova, pasi ka pasur aludime të shumta se do ti bashkohet formatit si opinionist.

“A është e vërtetë që do të jesh pjesë e Big Brother VIP Kosova?”, ka qenë pyetja e parashtruar.

“Nëse ta jap unë përgjigjen ç’kuptim ka, nuk do të ketë më zëra. Kështu që t’i lëmë zërat”, u përgjigj këngëtari.

Nuk dihet nëse kjo përgjigje ishte e qëllimshme apo nëse vërtetë ka diçka në këtë mes.

Related Posts