Showbiz

Mozzik jep lajmin e keq për fansat

Reperi i njohur nga Ferizaj, Mozzik ka lajmëruar ndjekësit e tij se llogaria e tij në Instagram do të jetë e padisponueshme dhe do të kthehet në një llogari private për një periudhë kohe.

Ai ka fshirë çdo postim në Instagram dhe ka vendosur të largohet prej tij.

“Faleminderit për mirëkuptimin“, ka shkruar Mozzik.

Artisti nuk ka treguar arsyen pse mori këtë vendim.

Related Posts