Showbiz

Blerando lajmërohet për herë të parë pas daljes nga shtëpia, ndanë lajmin e hidhur

Ish finalisti i ‘Big Brother VIP Kosova’ Blerando është lajmëruar mbrëmë për herë të parë.

Ai përveç qe falënderoi fansat e tij për mbështetjen, tregoi dhe lajmin e hidhur.

Këngëtari ka treguar qe pas daljes ka kuptuar gjyshi i tij kishte ndërruar jetë ditë me parë.

“Përshëndetje, ju falënderoj nga zemra për suportin, për përkrahjen dhe dashurin qe ma keni jep gjatë gjithë rrugëtimit ne Big Brother. Pa votën tuaj nuk kisha arrit deri këtu.
Sot ne mëngjes mora lajmin qe gjatë qëndrimit tim ne Big Brother kisha humbur gjyshin tim te dashur. Shpresoj te me kuptoni qe me duhet pak kohë për familjen time.
Se shpejti rikthehet Blerando i juaj me pozitivitet dhe me surpriza te reja! Ju dua Pa fund nga zemra” ka shkruar Blerando.

Related Posts