Showbiz

Vajza e Sabianit po kërkon dashurinë e vjetër

Keisi sot bëri një postim në rrjetet e saj sociale me një mbishkrim tejet interesant.

Keisi shkruan : “më jep lule të freskëta dhe një dashuri të vjetër”

Një ditë pas “ Shën Valentinit”, vajza e Sabianit duket se ka kërkesa unike, shkruan “Kosovarja”.

Sic shihet, Keisi lulet i mori, por dashurinë e vjetër nuk e tregoi për ndjekësit.

Kujtojmë që Keisi vitin e kaluar filloi një romancë dashurie me Kristin në syrin publik në një shou real.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CASSEY 🦋 (@keisimedini)

Related Posts