Maqedoni

Ky është parashikimi i motit për sot

Moti sot do të jetë me diell dhe me erë të dobët nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -6 deri në 2, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 10 deri në 16 gradë.

Në Shkup moti do të jetë kryesisht me diell dhe i qetë. Temperatura minimale do të ulet në -3, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 13 gradë Celsiusë.

Related Posts