Showbiz

U përfolën detajet e dasmës, ironizon partneri i Dafina Zeqirit: Ishalla na thirrni edhe neve

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri javë më parë konfirmoi se do të martohet në vitin 2024.

Por, detajet nga dasma e saj po mbahen sekrete, megjithatë së fundmi ‘Prive’ ka raportoi se Dafina dhe partneri i saj Kreshnik Gjergji do të martohen në fillim të vitit.

Madje u tha se numri i të ftuarve në ceremoninë e martesës do të jetë i kufizuar dhe nuk do të kalojë më shumë se 100 të ftuar.

Për këtë i menjëhershëm ka qenë reagimi i të dashurit të artistes, Kreshnikut në një postim që ai ka bërë në Instagram.

“Ishalla na thirrni edhe neve, se koka lista e ngushtë boll”, ka shkruar ai.

Kujtojmë që romanca e re e Dafinës erdhi pas saj me DJ Geek, me të cilin pas ndarjes ka ndërprerë edhe marrëdhëniet e punës.

Related Posts