Showbiz

Tre banorë eliminohen sonte: 4 shkojnë në finale të BBVK

Sonte filloi Prime dhe pritet te zbulohen edhe 4 finalistët e këtij edicioni te Big Brother VIP Kosova 2.
Janë bërë 99 ditë qe prej kur ka filluar ky edicion i Big Brother VIP Kosova 2.

Plotë përplasje, akuza ndaj njeri-tjetrit dhe shumë emocione na kanë shoqëruar kaq shumë ditë.

Related Posts