Shëndet & StyleSport

“Të dua më shumë se babanë”, bëhet virale video e tifozit me Messin

Ylli argjentinas po bën të njëjtën gjë si lojtar i Inter Miami, duke firmosur autografe e duke bërë foto me tifozët.

Një video virale e shpërndarë në rrjetet sociale tregon momentin kur Messi ndalon makinën e tij përpara një semafori të kuq.

Videoja është regjistruar nga një makinë që ndaloi pranë asaj të Messit.

Një djalosh nga ai automjet hedh fanellën e Argjentinës nga dritarja në veturën e Messit, dhe ylli më i madh argjentinas më pas, ndërsa makinat po e kalojnë dhe i bien borisë, firmos të njëjtën fanellë dhe ia kthen.

Nga makina dëgjohen fjalët: “Të dua më shumë se babanë”. https://twitter.com/SC_ESPN/status/1750323307088351510?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1750323307088351510%7Ctwgr%5E079c16cca73bb98d68afc9731dd24eb8f6352fb0%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Finsajderi.org%2Fte-dua-me-shume-se-babane-behet-virale-video-e-tifozit-me-messin%2F

Related Posts