Showbiz

Romeo fillon të falet brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania, thotë se do të vazhdojë edhe jashtë

Romeo Veshaj është një na banorët e Big Brother VIP Albania 3, i cili ka habitur me disa deklarata të tij.

Gjatë bisedës me disa nga banorët e shtëpisë ai ka folur për bindjen e tij fetare.

“Ndihem shumë i lehtësuar dhe emocionohem shumë kur falem”, ka thënë Romeo.

Ai ka shtuar se kjo është hera e parë e tij që ka filluar të falet, dhe ka pohuar se këtë do ta vazhdoj edhe jashtë shtëpisë.

Related Posts