Showbiz

Kiara publikon foto, vëmendjen e merr komenti epik nga Luizi

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë një nga çiftet me të ndjekur në publikun shqiptarë.

Pak para lindjes Kiara ka publikuar disa foto ku shihet tejet bukur, shkruan “Kosovarja”.

Por vëmendjen e mori komenti epik i bërë nga bashkëshorti i saj, i cili ishte shprehur “Çohu pak se nuk po gjej telekomandën”.

Kujtojmë se këngëtari njihet për natyrën e tij qesharake të cilën e kemi parë edhe në ‘Big Brother VIP Albania 2”.

Related Posts