Showbiz

Publikohet traileri i dokumentarit të jetës së Jennifer Lopez

Dokumentari i ri për jetën personale të JLo, me titull “The Greatest Love Story Never Told” do të shfaqet premierë më 27/02.

Në videon promo të shpërndarë nga vetë artistja, prezantohen pjesë nga rrëfimet e saj.“Jam martuar katër herë. Ideja për të qenë vetëm më tmerroi. Nuk dija çfarë të bëja tjetër me veten time. Vendosa të tregoja historinë time që nuk e kam ndarë me askënd në botë.Traileri ngre tensionin teksa Lopez peshon mbi stresin e menaxhimit të projekteve dhe, në një pikë tjetër, shikon prapa në trajtimin e një beteje të paspecifikuar dhe publike.

“Ajo që i portretizova botës ishte “Oh, kjo nuk funksionoi, dhe është mirë, dhe unë jam mirë, dhe ata janë të mirë dhe e gjithë kjo është një lloj budallallëku,” thotë ajo.

Traileri tregon gjithashtu një paraqitje të shkurtër të yjeve, duke përfshirë pamjet e Ben Affleck, Fat Joe dhe Keke Palmer. Të tre janë paraqitur të gjithë në This is Me… Now: A Love Story, së bashku me Trevor Noah, Kim Petras, Post Malone dhe disa të tjerë.

Ben [Affleck] më thotë, pse je kaq e stresuar kohët e fundit? Unë them, nuk po e financoj vetëm [këtë dokumentar], po e shkruaj, po këndoj dhe kërcej në të”, thotë ndër të tjera JLo në trailer.

Related Posts