Showbiz

Post BBVK, Lumbardhi tregon si doli fitues

Fituesi i Big Brother VIP Kosova 2, Lumbardh Salihu, ka treguar arsyet se cilat mendon që janë arsyet që ai ka fituar.

Ai ka thënë ka treguar durim dhe kulturë në lojën e tij.

“Nga dita e parë unë kam ra e jom zgju, nuk jam dorëzuar asnjëherë. Kam krijuar dinamika dhe e kam luajtur lojën fer, kështu që kam treguar edhe kulturë”, ka thënë Salihu. https://youtu.be/Mb1oUSnVdHM?si=Ph69P9lEhUwsxluL

Related Posts