Showbiz

“Plehrë që përdor një moment delikat”, Xhensila Myrtezaj reagon ashpër në rrjetet sociale

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka bërë një reagim të ashpër në Insta Story.

Xhensila ka paralajmëruar për marrje të masave ligjore për ata që shpifin për të.

Ajo thotë se dikush i ka nisur një video ku disa persona kanë shpifur për të dhe njerëz të afërt, në një kohë që tashmë aludohet se martesa e saj me Bes Kallakun po kalon një krizë.

“Ëshët përbaltur shumë emri im për shumë vite, pork am heshtur. Nga ky moment do të mbani prgjegjësi juridike për çdo shpifje.”, ka shkruar ajo.

Related Posts