Showbiz

Arbana ka dy fjalë për rikthimin në ekran

A do ta prezantojë apo jo Big Brother, kjo frazë muajve të fundit është dëgjuar shumë për Arbana Osmanin.

Disa javë para nisjes së “BBV” ajo konfirmoi se nuk do të jetë në moderim këtë vit, të gjithë pyesin se ku dhe kur do të rikthehet në ekran.

Së fundmi në një intervistë me ndjekësit e saj në Instagram Arbana ka theksuar se po punon. Një gjë është e sigurt Arbana do të rikthehet në ekran, por se me çfarë projekti mbetet për t’u parë.

Related Posts