Maqedoni

Pallço sot do të arrijë në Shkup, do të dërgohet menjëherë në Burgun e Shutkës

I dyshuari i parë për vrasjen e Vanjës dhe për 74-vjeçarin Pançe Zhezhovski, Lupço Palevski Pallço gjatë pasdites pritet të arrijë në Maqedoni, shkruan portali “24 info”.

Sipas informacioneve të TV21, Pallevski sonte do të ekstradohet me fluturim të rregullt në aeroportin e Shkupit në ora 19:30.

Do të dërgohet në Burgun e Shkupit – në Shutkë.

Related Posts