Showbiz

Olta Gixhari shtatzënë? Fotot dhe detajet që nxitën dyshimet

Rrjeti ka nisur të dyshojë se Olta është në një pritje të ëmbël, pas fotove që kanë qarkulluar.

Dyshimet për këtë, janë shtuar pasi këtë javë aktorja ka udhëtuar drejt Valencias, ku tha se ka kryer disa analiza rutinë.

Madje po qarkullojnë dhe imazhe të Oltës me barkun e fryrë.

Dyshimet janë shtuar edhe nga fakti që aktorja ka pozuar me rroba të gjera.

Related Posts