Showbiz

Njihuni me të dashurin e ri të Shakirës

Një vit pas ndarjes nga Gerard Pique, Shakira duket se ka gjetur sërish dashurinë dhe po krijon një marrëdhënie të re të qëndrueshme. Mediat spanjolle shkruajnë se 46-vjeçarja po njihet me Rafael Arcauten, një producent muzikor argjentinas.

Sipas burimeve prania e 44-vjeçarit e mbush me buzëqeshje dhe qetësi këngëtaren ndërsa mësohet se ai është shumë i kujdesshëm në hapat që hedh në këtë marrëdhënie.

Arcaute është mjaft i suksesshëm në fushën e muzikës dhe është vlerësuar me 18 çmime Grammy.

Related Posts