Showbiz

Melinda Ademi publikon këngën e re “Kiss Me”

Këngëtarja e njohur, Melinda Ademi ka publikuar projektin e saj më të ri me titullin “Kiss Me”.

Kënga e publikuar është me melodi dhe tekst të vet këngëtares.

Derisa, Çelik Lipa është producent i këngës.

Që nga lansimi i saj në YouTube, kënga ka marrë mijëra klikime.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ThfzONOF-RE

Related Posts