Showbiz

Kështu i shijojnë ditët – motra dhe nëna e Leonora Jakupit

Ndonëse Leonora Jakupi është e angazhuar me projekte të shumta nenën e saj po i shijon ditët bashkë me të bijën Blertën.

Ajo ka ndarë disa foto me ndjekësit ku shihen të lumtura pranë njëra tjetrës, shkruan “Kosovarja”.

Kujtojmë se Leonora është mjaftë e lidhur me nenën dhe motrën e saj, këtë e ka treguar në disa dalje televizive.

Për më shumë ndiqeni fotot.

 

Related Posts