Showbiz

Gjoksin në fushë, kryqin në qafë, Luana kërkon hallallin

Luana Vjollca është një nga figurat publike që postimet në rrjete sociale i ka të shumta.

Së fundmi Luana postoi disa fotografi mjaftë provokative.

Gjoksin në fushë dhe kryqin në qafë , Luana iu kërkon hallallin ndjekësve të saj.

Image

“Ma boni hallall e”, ka shkruar bukuroshja në postim.

 

Related Posts