Showbiz

Fejohet çifti i famshëm i showbizit

Këngëtarja e njohur Demi Lovato dhe Jordan “Jutes” Lutes janë fejuar.

Dyshja i dhanë fund beqarisë ditën e djeshme në Los Anxhelos.

Çifti për herë të parë në publik dolën në gusht të vitit 2022 duke u kapur për dore.

Sipas “People”, ai mori një unazë me diamant për t’i propozuar fejesë, ku pas ceremonisë ata shkuan në restorant për të festuar me familjet e tyre.

Related Posts