Showbiz

Era Istrefi lanson këngën më të re “Më humbe”

Këngëtarja e njohur e estradës shqiptare, Era Istrefi, ka publikuar më në fund këngën e saj më të re.

“Më humbe” titullohet kënga e saj më e re, e cila është publikuar edhe me videoklip.

Për tekstin është përkujdësur vetë këngëtarja së bashku me BimBimmen.

E njohur për zërin e saj unik dhe stilin e saj të veçantë, Era ka arritur që me artin e saj të shtrijë ndikimin edhe në arenën ndërkombëtare.

Related Posts