Showbiz

Ben Affleck shihet i vetëm në L.A. , dyshohet se është ndarë nga J Lo?

Ben Affleck ka qëndruar në një shtëpi që duket se po banon pa gruan e tij, Jennifer Lopez — dhe ai u pa duke u larguar nga atje këtë mëngjes … kjo mes thashethemeve të ndarjes.

Aktori u fotografua të enjten në mëngjes në lagjen Brentwood të Los Anxhelosit — ku na thuhet se ai la një shtëpi nga e cila është parë duke ardhur dhe duke shkuar … dhe ku na thuhet se ka kaluar edhe natën.

Këtë mëngjes, papat e detyruan atë të largohej nga e njëjta zonë … dhe ai dukej se ishte duke hipur i vetëm. Na është thënë gjithashtu se Beni NUK u pa në shtëpinë e tij me J Lo një natë më parë — kështu që duket se ai e kaloi natën këtu në këtë adresë të Brentwood.

Arsyeja pse kjo është e gjitha e rëndësishme është se një raport këtë javë pretendonte se ai dhe J Lo janë dunzo.

Më e rëndësishmja … historia gjithashtu sugjeroi se Ben ishte larguar tashmë nga shtëpia e tyre martesore në Beverly Hills — dhe ndërsa ne nuk e dimë nëse ai është 100% jashtë … ne mund të konfirmojmë se Beni është parë duke qëndruar në këtë shtëpi në Brentwood gjatë javës së kaluar apo më shumë.

Ajo që është interesante këtu është se Ben dhe Jen janë parë të dy duke tundur unazat e tyre të martesës ditët e fundit — duke përfshirë edhe këtë foto të Benit këtu, me krahun e tij të varur nga dritarja.

Vetë Jennifer gjithashtu është parë e veshur me pajisje në unazën e saj të martesës gjatë ditëve të fundit… edhe pse, si ajo dhe Beni kanë qenë dukshëm të ndarë nga njëri-tjetri në publik … duke përfshirë në ngjarje publike si Met Gala javën e kaluar , ku Jen ishte vetëm .

Ne e dimë se Ben ka qenë duke filmuar “The Accountant 2” … dhe na u tha javën e kaluar arsyeja pse ai u largua nga Met ishte për shkak të orarit të tij — por mbani mend, ai ishte vetëm në rosto të Tom Brady në LA. natën para Met. Tani, Jen është parë jashtë dhe rreth e rrotull në Los Angeles këtë javë … pa çdo shenjë të Benit.

Siç kemi raportuar … Jen ishte për gjueti në shtëpi në fillim të kësaj jave, ku ishte me partnerin e saj prej shumë kohësh producent — por tani, në dritën e këtyre zhvillimeve, duket e mundur që ajo mund të ketë kërkuar veten. Ki parasysh, Bennifer sapo bleu një pasuri të madhe vitin e kaluar.

Hera e fundit që pamë Ben dhe Jen së bashku ishte në mars kur ata ishin në NYC. Që atëherë, ata nuk janë fotografuar në të njëjtën pamje.

Për sa i përket Benit në Brentwood … ish-gruaja e tij, Jennifer Garner , gjithashtu jeton në atë zonë — dhe ne i kemi parë ata të dy duke ndjekur ngjarjet e fëmijëve të tyre javët e fundit gjithashtu. Qënia e tij atje teorikisht mund të shpjegohet si një çështje familjare … por siç thamë, ai nuk po qëndron në shtëpinë e JG … ai ka vendin e tij, i cili nuk është aspak larg.

Ne jemi përpjekur të marrim disa sqarime nga ekipet përkatëse të J Lo dhe Benit — por deri më tani, nuk kemi dëgjuar asgjë zyrtare./tmz

Related Posts