Showbiz

Edona James e bindur që do ta fitojë Big Brother-in

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova 2, Edona James, duket të jetë e bindur se do të shpallet fituese e këtij edicioni.

E këtë bindje të saj, ajo ia ka shprehur gjatë mbrëmjes së sotme edhe çiftit, Adri – Iliriana.

“Keni me më pa prej televizionit duke e marrë çmimin”, u ka thënë transgjinorja.

Ajo që nga fillimi ka fituar zemrat e publikut me çiltërsinë dhe sinqeritetin e saj.

E njëjta është bërë shumë shpesh virale në platforma të ndryshme për shkak fjalëve që ka transmetuar.

Madje, në TikTok ka arritur edhe shifra të larta duke kaluar kështu çdo personazh tjetër.

Sidoqoftë, pritet të shihet në vazhdim se si do të rrjedh loja e Edonës dhe gara brenda shtëpisë.

Related Posts