Showbiz

Djali i Violetë Kukaj më në fund flet për babain

“Çmendur” është titulli i këngës fituese të Festivalit të Madh në “RTSH”.

Mal Retkoceri ka prekur për herë të parë një skenë të madhe dhe ka fituar me votat e jurisë çmimin e parë.

Ëndrra e tij ishte përfaqësimi në “Eurosong”, por kjo nuk do të ndodh, pasi është Besa Kokdhima ajo që so ta shkelë skenën e madhe të festivalit evropian, shkruan “Kosovarja”.

Pas fitores së madhe të Malit, e ëma, këngëtarja Violeta Kukaj i është gëzuar më së shumti suksesit të të birit.

Kur çdo gjë mbaroj me sukses, familja u bënë bashkë për një foto të “çmendur”.

Ndryshe, kënga është dedikim dhe Mali ka treguar se e ka shkruar nga perspektiva e së ëmës.

Related Posts