Shëndet & StyleShqipëri

Dalin fotot, Princ Leka dhe partnerja e tij e re shihen bashkë

Princ Leka dhe fotografja Blerta Celibashi janë shfaqur publikisht bashkë, disa ditë pas lajmit të bujshëm se dyshja janë në një lidhje.

Në pamjet e bëra publike nga Hashtag.al, Blerta dhe Princ Leka shihen në aeroportin e Romës, nga ku edhe vetë Princi ka postuar foto në Instagram.


Ndërkohë Princi ka nisur divorcin nga Elia Zaharia teksa nuk ka mohuar zërat për romancën e re me fotografen.

Related Posts