Showbiz

Brad Pitt feston ditëlindjen e 60-të, me partneren e tij

18 dhjetori shënoi një moment historik të madh për Brad Pitt, pasi ai festoi ditëlindjen e tij të 60-të.

Ylli i Hollivudit festoi një javë ditëlindjeje me partneren e tij, Ines de Ramon dhe disa miq, sipas revistës People.

Pitt dhe de Ramon patën daljen e tyre të parë publike së bashku në nëntor 2022, kur u fotografuan në prapaskenë në një koncert Bono në Los Angeles. Në atë kohë, burimet e People thanë se dyshja ishin takuar për “disa muaj.”

Muajin e kaluar, revista tha se romanca njëvjeçare me de Ramon është lidhja e parë afatgjatë e Brad që nga divorci me Angelina Jolie.

“Ai e prezanton Ines si të dashurën e tij,” vazhdoi burimi, i cili tha se Pitt “po ecën shumë mirë me” stilisten e bizhuterive. “Është mirë ta shohësh atë në mirë. Ines e bën shumë të lumtur,” shtoi burimi.

Krahas arritjeve të tij në aktrim, Pitt është gjithashtu baba i gjashtë fëmijëve me Jolie, 48 vjeç: djemtë Maddox, 22, Pax, 20, dhe Knox, 15, plus vajzat Zahara, 15. Vivienne, 17 dhe Shiloh, 18.

Për plakjen, Pitt i tha GQ në tetor 2019 se ajo jep perspektivë.

“Ti bëhesh më i vetëdijshëm për kohën dhe ke pasur më shumë përvojë, të mira dhe të këqija, me njerëzit. Dhe fitoret dhe humbjet tuaja – sa më shumë të rriteni, ato nuk duken si një fitore apo aq shumë humbje,” tha aktori.

Pitt shtoi në atë kohë, “Me kë e kalon kohën, si e kalon kohën është bërë shumë më e rëndësishme për mua.”

Related Posts