Showbiz

Befason Monika Salihu: Jo gjithçka që ndodh brenda në Big Brother transmetohet (VIDEO)

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Monika Salihu ka treguar disa detaje për spektaklin televiziv që mori pjesë, të cilat nuk i di publiku.

Së fundmi, në një intervistë për “Artistët Shqiptarë”, Monika hodhi dritë mbi faktin se jo të gjitha momentet që ndodhin brenda shtëpisë së Big Brother përfundojnë të jenë pjesë e transmetimeve që arrijnë te publiku.

“Publiku duhet ta di se jo gjithçka del jashtë, dhe nuk bën që gjithçka të dalë jashtë për publikun”, u shpreh Monika Salihu në intervistë.

Related Posts