Showbiz

Arsyeja e fortë pse Kiara nuk e mban unazën e martesës

Kiara në daljet e fundit është shfaqur pa unazën e martesës.

Përmes një postimi në Instastory, ajo iu ka kërkuar ndjekësve që të mos bëjnë drama.

Ajo ka zbuluar se si shkak i enjtjes nga shtatzania dhe unaza thjesht nuk i bën më dhe kjo është e gjitha.

Related Posts