AktualeMaqedoni

Afrim Gashi: Prej sonte beteja jonë politike është bërë edhe më e qartë

Prej sonte beteja jonë politike është bërë edhe më e qartë.
Pyetja e zgjedhjeve të 8 majit do të jetë: “A jeni me Vuçiqin e Serbisë e Ali Ahmetin apo jeni me opozitën e bashkuar shqiptare – Lidhja Europiane për Ndryshim dhe Albin Kurtin?”.
Më pastër se kaq nuk mund të bëhej. Njësoj edhe më lehtë për të vendosur.

Afrim Gashi
Kryetar i AlternAtivA-s

Related Posts