Showbiz

Adri i bën një surprizë Ilirianës në përvjetorin e lidhjes

Banorët Iliriana dhe Adri që kanë hyrë si çift po konkurrojnë për çmimin e madh në Big Brother VIP Kosova.

Ata që nga hyrja u karakterizuan me një qetësi në lojë. Sot çifti po festojnë përvjetorin e lidhjes së tyre.

Ishte Adri ai i cili i dhuroi Ilirianës lule, ndërsa kjo e fundit duket e habitur.

Dyshja janë bërë të njohur për këngët e tyre,

@eliviralvideo

#bigbrothervipkosova #kosova🇽🇰 #shqiperia🇦🇱 #goviral #deutschland #viraltiktok #foryoupage #shqipe #Albania #adri #iliriana

♬ Originalton – Eli

Related Posts