Showbiz

Ylli Limani humb njeriun e shtrenjtë

Gjyshja e këngëtarit të njohur shqiptar, Ylli Limani ka ndërruar jetë ditën e sotme.

Lajmin e trishtë e ka bërë të ditur vetë artisti përmes një postimi në Instagram.

“Pusho në paqe gjyshe, faleminderit që ma ke zbukuruar fëmijërinë dhe jetën. Gjithmonë do të kujtoj dhe me të dashtë shumë”- shkruan Ylli krahas fotos së gjyshes së tij.

Related Posts