Showbiz

Yll Dervishi reagon për herë të parë pas daljes nga ‘BBVK’

Ylli Dervishi është banori që përfundoj mbrëmë eksperiencën e tij në Big Brother VIP Kosova 2.

Ai para pak minutave ka publikuar një fotografi në Instagram nga ambientet e shtëpisë me të famshme në vend.

“Faleminderit të gjithëve për mbështetjen” është shprehur ai.

Pas një nominimi të fortë ku ishte Santiana, Blerando dhe Ylli, ky i fundit me votat nga publiku është eliminuar nga gara për çmimin e madh.

Related Posts