Showbiz

Xhuliana Nura tregon vendin se ku do të jetojë

Modelja e njohur Xhuliana Nura është mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Ajo aktualisht gjendët në Zvicër për disa punë të saja.

Në një videostory Xhuli shprehet se “Mëngjes kesh Basel, tash po shkoj në Zurich edhe pak ne Luzern, po e mësoj Zvicrën kogja mirë sepse një ditë do të jetoj këtu”.

Kujtojmë se modelja tash e shumë kohë jeton mes Kosovës dhe Anglisë.

Related Posts