Showbiz

Tifozja seksi që ‘pushtoi’ rrjetet sociale në EURO 2016 hyn në BBVA

Ka nisur spektakli i shumë pritur, Big Brother VIP Albania 3.

Modelja shqiptare, Rike Roçi do të hyjë sonte në shtëpinë e famshme të Big Brother VIP Albania 3

Ajo ka bërë famë nga Big Brother 5 dhe tribunat e tifozëve në Kampionatin Evropian 2016 në Francë.

Banorët tjerë janë Drini Zeqo , Ilnisa Agolli, Meri Shehu, Julian Deda, Gabriel Mezini, Roza Lati, Elvis Myrtaj.

Opinionistët e këtij edicioni të Big Brother VIP Albania do të Arbër Hajdari dhe Ori Nebijaj

Related Posts