Showbiz

Të përqafuar dhe të lumtur, Ilnisa poston foto me Mertonin pas përfundimit të BBV

Para pak ditësh u organizua After Party i “BBV3”, ku morën pjesë ish-banorët e këtij edicioni dhe shumë personazhe të tjerë publikë.

Në festë u panë edhe Meritoni dhe Ilnisa, të cilët edhe kanë qëndruar bashkë, duke treguar kështu se lidhja e tyre po shkon mirë edhe pas daljes nga shtëpia.

Vetëm pak më parë Ilnisa ka postuar disa foto me Meritoni nga ajo mbrëmje, ku duken krahë njëri-tjetrit dhe shumë të lumtur.  https://www.instagram.com/p/C7o7wsbNZFI/?utm_source=ig_embed&ig_rid=c469309c-663f-4a46-9a38-8c1f75b23473&ig_mid=CA7CA007-F7AA-432C-BE33-80E0F13AC12B

Related Posts