Maqedoni

Taravari: ASH i është bashkuar Ndryshimit, pjesa tjetër një BDI në hall!

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari ka reaguar në rrjetin social facebook duke dhënë një mesazh të shkurtër.
“ASH-ja i është bashkuar Ndryshimit…pjesa që mbetet është një BDI në hall!”, ka shkruar Taravari.
Kujtojmë që ASh e Selës ka propozuar shkarkimin e dy ministrave të Shëndetësisë dhe Informatikës dhe zëvendësimin e tyre me dy emra tjerë.

Related Posts