Maqedoni

Talat Xhaferi mesazh Mickoskit: Edhe 81 deputetë nuk ju bëjnë punë pa Frontin Europian

Në tubimin përmbyllës të Forontit Europian në Tetovë, Talat Xhaferi tha se ata që pretendojnë t’i kenë 61 deputetë, po t’i kenë edhe 80 nuk iu bëjnë punë pa Frontin Europian, transmeton TV21.

Kush po e fiton betejën ONLINE, kush ka më shumë ndjekës online?

“Ky front i përbashkët ka një synim, ka për synim të ballafaqohet dhe tu kundërvihet atyre thirrjeve shovene që i dëgjojmë një pas një dhe përgjigjen përfundimtare e marrin sonte prej popullit, këtu, andaj të dashur vëllezër e motra, është mundësia e fundit që në referendum të japim përgjigjën atyre që mendojnë se do t’i kenë 61 mandate. Le t’i kenë edhe 81 mandate, nuk iu bënë punë pa këtë Front Europain”, tha Xhaferi.

Related Posts