Showbiz

Sonte pritet eliminim i dyfishtë në Big Brother/ Dikush do të surprizohet për Shën Valentin

Spektakli më i ndjekur në Shqipëri, Big Brother VIP vjen edhe këtë martë me plot surpriza dhe të papritura.

Natën e sotme pritet eliminim i dyfishtë, i pari mes Romeos, Heidit dhe Elvisit, ndërsa eliminimi i dytë mbetet enigmë nga Vëllai i Madh.

Sonte, teksa shënohet edhe një muaj nga nisja e spektaklit BBV3, pritet edhe një surprizë e bukur për Shën Valentin.

Related Posts