Showbiz

Si qëndron raporti i Meritonit dhe ish partneres? Ky detaj zbulon gjithçka

Mbrëmjen e kaluar ishte nata e parë e pas “Big Brother VIP 3”, ku ish-banorët u përballën me njëri-tjetrin dhe u pyetën për jetën e tyre pas daljes nga shtëpia. Ledion Liço e pyeti Meritoni Mjekiqin nëse kishte pasur mundësi të lidhej me djalin e tij, Loar.

Meritoni u përgjigj se ende nuk ka pasur mundësi të lidhet me të dhe po përpiqet të komunikojë me nënën e djalit për të shkuar në Austri dhe për ta takuar.

Related Posts