Showbiz

Shifra marramendëse: Ja sa u pagua Rihanna në dasmën e djalit më të pasur në Indi

Artistja Rihanna, ishte e ftuar në dasmën e djalit të personit më të pasur në Indi.

Pas një pauze disa vjeçare, Rihanna performoi në ceremoninë e madhe ku ishin të ftuar edhe disa miliardë të tjerë.

Por, sa në të vërtetë është paguar Artistja për këtë performancë?

Siç raporton DailyMail, Rihanna është paguar 6.3 milionë dollarë, dhe fansat e saj kanë vërshuar në komente aspak të këndshme për artisten, duke thënë se ka bërë vetëm minimumin dhe iku.

Related Posts