Maqedoni

Sërish aksident në rrugën industriale në Tetovë, një vajzë në gjendje të rëndë (PAMJE)

Para pak çastesh, një makinë ka goditur një vajzë në rrugën industriale në Tetovë, shkruan Alsat.

Kjo makinë ka goditur një vajzë e cila tashmë është dërguar në Spitalin Klinik, dhe bëhet e ditur se është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Momentalisht në vendin e ngjarjes ka arritur policia dhe prokurori publik, derisa po bëhen hetime për aksidentin.

Related Posts