Showbiz

Santiana tregon të vërtetën e saj për raportin me Bucin

Gjatë spektaklit të sotëm ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, është transmetuar një video material me protagonistë kryesorë Santianën, Bucin dhe në anën tjetër banorët e dyshimet e tyre mbi relacionin e dyshes.

Por, Santiana e ka mohuar të ketë diçka mes saj dhe Bucit – “asgjë më shumë se shoqëri”, ka thënë ajo.

“Le të mendojnë çka do, nuk më intereson. Jam ndjerë keq ditët e para, më nuk më intereson as edhe një pikë se çfarë mendojnë banorët, e as Linda apo zonja Meri”, ka thënë ajo.

Dëgjojeni deklaratën e plotë përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Related Posts