AktualeMaqedoni

Rrahje mes disa personave dhe policisë në Shkup

Para pak çastesh në rrugën ‘Çairçanka’, ka ndodhur një incident mes Njësitit Special Tigrat dhe disa personave në Shkup.

Thuhet se pas ndalesës nga Njësiti Special Tigrat, të një veture, shoferi dhe disa persona të tjerë qe i janë bashkangjitur atij, janë rrahur mes vete. Shkak ka qenë arsyeja e ndalesës së makinës.

Personat tashmë janë marrë dhe janë dërguar në Polici.

Related Posts