Showbiz

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

Aktori Romeo Veshaj ka dhënë një intervistë nga shtëpia BBV3 për Big Brother Vip Live.
“Troç troç nuk e them dot çfarë kam menduar. Unë jam një djalë pa plane, por me shumë qejf e kam një bebe dhe do m’a gëzonte zemra një fëmijë. Përveç dashurisë që kam për Heidin i kam kaluar të gjitha etapat në jetë dhe mendoj që është momenti. Kur e kërkoj këtë gjë tek vetja pse jo të ndodhi.”- shprehet ai.

Related Posts