Showbiz

Rita Ora kthen kokat me fustanin e saj 2në1 (FOTO)

Rita Ora veshi fustan që është edhe maskë fytyre.

Në festën Forces For Change të British Vogue në Londër këtë javë, Rita Ora veshi një fustan që i përkiste sallës së famës së veshjeve të zhveshura.

Në këtë event, këngëtarja kaloi në tapetin e kuq në një dizajn të pastër nga David Koma, i ndërtuar tërësisht nga pëlhura rrjetë e zezë. Fustani paraqiste një grup aplikimesh 3D me lule që mbulonin në mënyrë strategjike gjoksin e saj të zhveshur, një të çarë deri në kofshë në qendër dhe një pjesë të fytyrës avangarde. Pavarësisht lakuriqësisë së dukshme të fustanit, ai përfshinte elementin çuditërisht konservator të një dekolteje ultra të lartë që mbulonte plotësisht gojën dhe hundën e saj, ndërsa vinte në pah sytë e saj të zjarrtë të tymosur.

Aksesori i ngjashëm me maskën u mbështjellë rreth pjesës së pasme të kokës së Ritës, duke mbuluar pjesërisht flokët e saj të gjatë bionde me onde, të cilat ishin stiluar pa mundim me një gërshet francez. Ajo e përfundoi look-un e saj me sandale të zeza me rripa, një tufë të zezë të zbukuruar me temina argjendi dhe tanga nudo që dukej nga pas.

Related Posts