Showbiz

Reagon ish i dashuri i Rike Roçit, a do të bëhet pjesë e Big Brother Vip Albania?

Kampioni Shqiptar i boksit, Kristian Prenga, ka njoftuar nëpërmjet një instastory se ka qëllim të përfshihet në edicionin e tretë të Big Brother VIP në Shqipëri.

Ky vendim vjen pas një suksesi të freskët në fushën e boksi në Amerikë.

Ndër arsyet e mundshme të përfshirjes së tij në BBV3, Prenga ka bërë të ditur se ka lidhje romantike me një prej banorëve të shtëpisë.

Rreth jetës së tij, një kohë më parë, boksieri zyrtarizoi lidhjen e tij me Rike Rocin, një konkurrente simpatike në Big Brother VIP 3.

Rike Roci kishte konfirmuar këtë lidhje me një postim në ditëlindjen e boksierit në instastory.

Në instastoryn e tij, Kristian ka shprehur gëzimin për këtë lidhje dhe ka lëshuar komente pozitive për banorët e tjerë të shtëpisë, duke vlerësuar se nuk ka konkurentë të fortë brenda, as në lojë, as në rivalitetin e tij me Riken.

Related Posts