Showbiz

Puthje dhe përqafime në pishinë mes Bardhit dhe Sarës

Sara dhe Bardhi, çifti i parë i Big Brother VIP Albania, mbrëmë kanë kaluar momente të bukura në pishinë.
Teksa janë në pishinë çiftit, Vëllai i Madh i argëton edhe më muzikë romantike, shkruan lajmi.net.

Edhe puthjet dhe përqafimet nuk munguan nga çifti.

Gjatë ditës se djeshme ata patën një krisje në marrëdhënien e tyre por shumë shpejt edhe u pajtuan.

Related Posts